Buhalterinės apskaitos paslaugos

Šiandien dažnas įmonės vadovas suinteresuotas įmonės buhalterijos darbo procesų optimizavimu bei su jais susijusių kaštų mažinimu. Tačiau nesant apskaitos specialistu, sunku objektyviai ir kvalifikuotai įvertinti buhalterijos skyriaus darbą, jo kokybę bei našumą. Gali būti, jog išlaikyti savo buhalterijos skyrių įmonei yra brangiau nei samdyti buhalterinę apskaitą tvarkančią įmonę. Be to, įmonės etatiniam buhalteriui sudėtinga išmanyti ir kitų valstybių buhalterinę apskaitą reglamentuojančius teisės aktus ir/ ar standartus. O šios žinios, atsižvelgiant į nuolatinį verslo plėtros procesą bei verslo integraciją, gali būti labai svarbios.

Todėl, atsižvelgdami į savo klientų poreikius, teikiame tokias paslaugas:

  • Apskaita nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės parengimo pagal Verslo apskaitos standartus (VAS) ir (arba) Tarptautinius finansinės atskaitomybės standartus (TFAS).
  • Darbo užmokesčio apskaita.
  • Mokėjimo pavedimų bankams rengimas, bendradarbiavimas su bankais;
  • Mokestinių deklaracijų rengimas ir teikimas.
  • Metinių, periodinių valdymo ataskaitų ir finansinių atskaitomybių rengimas.
  • Vyr. buhalterio funkcija

Apskaitos paslaugas teikia patyrę specialistai, turintys darbo tarptautinėse kompanijose patirties bei galintys laisvai bendrauti su klientais anglų, rusų ir lietuvių kalbomis. Be to, pagal kliento poreikius, galime organizuoti ir užsienio kompanijų buhalterinę apskaitą, finansinių ataskaitų rengimą ir pateikimą kompetentingoms institucijoms.

Kontaktai