Sekmes istorijos

 • Icon 01

  Moog

  2009 m. JAV bendrovės „Moog“ antrinė įmonė „Moog Medical“ įsigijo 100 proc. Lietuvos įmonės UAB „Viltechmeda“ akcijų paketą. Ši įmonė gamino, parduodavo ir taisė medicinos įrangą, infuzinius ir švirkštinius siurblius. 2011 m. Vilniaus Visorių informacinių technologijų parke buvo atidarytas „Moog“ aukštųjų medicinos technologijų centras. Centre veikia laboratorija, eksperimentinė gamykla ir vienintelis Europoje „Moog Medical Devices Group“ medicinos prietaisų priežiūros centras.

 • Icon 02

  Transcom

  „Transcom“, Švedijoje įkurta bendrovė, kuri yra pasaulinė klientų aptarnavimo sistemų (CRM) sprendimų teikėja pačiuose įvairiausiuose pramonės sektoriuose, įžengė į Lietuvos rinką įsigydama lietuvių įmonę NetleLink.

 • Icon 03

  Didžiausios Danijoje transporto ir logistikos grupės antrinė įmonė UAB „DSV Transport“ yra viena didžiausių transporto ir logistikos paslaugų teikėjų Lietuvoje. Įmonė turi 12 tūkst. kv. m terminalą, biurus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje bei išvystytą verslo partnerių tinklą. Dėl Lietuvos palankios geografinės padėties ir puikios infrastruktūros, UAB „DSV Transport“ sėkmingai plečia savo veiklą.

 • Icon 03

  Bendrovė „DEMATIC“ (Vokietija) savo inžinerijos padalinį Lietuvos pramonės centre Kaune atidarė 2007 m. Pagrindiniai faktoriai lėmę Lietuvos pasirinkimą buvo Kaune įsikūręs didžiausias technologijų universitetas Baltijos šalyse (KTU), patogi Lietuvos geografinė padėtis, gerai išvystyta infrastruktūra, konkurencingos sąnaudos bei verslui palankios tendencijos darbo rinkoje. „DEMATIC“ yra didžiausia pasaulyje logistikos automatizavimo įrangos tiekėja.

 • Icon 03

  UAB „Albright Lietuva“ sėkmingai gamina savo produkciją Klaipėdos Laisvojoje Ekonominėje zonoje, užsienio investuotojams siūlančioje išskirtinai palankias veiklos sąlygas. Visa gamyklos produkcija eksportuojama į JAV ir Vakarų Europos šalis. Bendrovė Lietuvoje įkurta 2008 m., „Albright International sukūrė 99 darbo vietas. Bendrovė „Albright International“ gamina pasaulyje populiariausius bei plačiausiai naudojamus elektros jungiklius.

Kontaktai