Tarpininkavimas Universitetai

Tarpininkavimas tarp verslo ir mokslo struktūrų

Šiandien gyvename globaliame pasaulyje, apėmusiame bemaž visas visuomenės gyvenimo sferas, todėl mums svarbu, kad vykstanti įvairiapusė globalizacija taptų palankiu veiksniu verslo ir mokslo vystymuisi. Tikime, kad dabartinis verslas yra svarbus ir neatsiejamas mokslo ir technologijų pasaulio partneris, kurio dėka mokslo ir technologijų pasiekimai yra sparčiai įgyvendinami ir pritaikomi visuomenės poreikiams.

Mūsų įmonės specialistai turintys ilgalaikę patirtį verslo konsultacijų bei verslo integracijos, mokesčių ir teisinių paslaugų srityje, taip pat įvairių su tuo susijusių programų valdyme siūlo tarpininkavimo paslaugas galimiems projektams, jų realizavimui tarp verslo struktūrų ir įvairių švietimo ir mokslo institucijų Lietuvoje. Esame suinteresuoti mokslo inovacijų ir technologijų pažanga, vykdomais ir įgyvendinamais švietimo projektais, todėl mums svarbu, kad įvairūs mokslo ir technologijų pasiekimai rastų kelią į verslo pasaulį, kad atsivertų kuo platesnės galimybės abipusiam sėkmingui bendradarbiavimui vardan naudingų rezultatų visuomenei ir valstybei.

Domėjimasis švietimo ir mokslo naujovėmis, sparčiu technologijų vystymusi, dalyvavimas įvairiose švietimo integracijos programose leido mūsų specialistams sukaupti nemažą patirtį ir žinias, kurios sėkmingai šiandien yra įgyvendinamos versle. Todėl neabejodami mokslo ir verslo bendradarbiavimo nauda bei galimybėmis siekiame kad šių sričių atstovai mums tarpininkaujant rastų vieni kitus, kad skatinamos iniciatyvos ir puoselėjami švietimo inovaciniai projektai greičiau būtų realizuoti padedant verslo struktūroms.

Mūsų siūlomos tarpininkavimo paslaugos :

  • galimų partnerių paieška tarp aukštųjų mokyklų ir verslo struktūrų;
  • konsultacijų paslaugos nuo projekto idėjos iki jo realizavimo;
  • įvairių kompleksinių švietimo programų diegimas įgyvendinant bendrus projektus su verslu;
  • atstovavimas Jums verslo ir švietimo institucijose;
  • žiniomis grįsto verslumo ir inovatyvaus verslo skatinimas
  • tarpininkaujame atliekant mokslo ir technologijų simbiozinę plėtrą pagal aukštųjų mokyklų nustatytus technologinius parametrus(pvz.,
  • Energiją tausojančių medžiagų kūrimas ir poveikis aplinkai, statinių,konstrukcijų ir medžiagų taikomieji tyrimai);
  • pažangių mokslinių tyrimų diegimas verslo struktūrose (pvz., Informacinės rinkodaros taikymas efektyvinant verslo procesus).

Siekiame būti geriausiais ir norime būti naudingi Jums !

Kontaktai